Montuojame visų rūšių, t.y. vitrininius, varstomus, suveriamus langus, Patio bei HS sistemas, lauko duris, dydžių ir gabaritų langus.

Montavimą atliekame į mūrinius, karkasinius, rąstinius ar molinius namus.

Montuojame į angą, į medinį ar iš termoprofilių pagamintą karkasą, ant montavimo konsolių. Jeigu tai yra reikalinga, prieš montavimą atliekame senų langų demontavimą. Esant poreikiui, senus langus utilizuojame.

Bendradarbiavimą su potencialiu klientu pradedame prašydami pateikti pirminę medžiagą – montuojamų gaminių eksplikaciją ir fasadinius brėžinius. Ją įvertiname ir parengiame preliminarią darbų atlikimo sąmatą, į kurią įtraukiame langų demontavimo/montavimo kainą, specialiosios technikos ar papildomų instrumentų (jeigu tai yra reikalinga), tokių kaip teleskopinis krautuvas, kranas, bokštelis, pastoliai ar pan. kainą, montavimo sistemos, t.y. metalinių montavimo konsolių, termoprofilių ar kitos montavimo sistemos kainą.

Susiderinę pirminę sąmatą, pasirašome su klientu sutartį ir vykstame į objektą įvertinti realios statybinės situacijos. Vertiname esamą situaciją ir preliminariai nustatome, kokia bus situacija langų montavimo metu, t.y. ar bus išbetonuotos grindys, ištinkuotos sienos, ar bus lyginamas privažiavimas prie objekto ir pan. Po faktinės situacijos objekte įvertinimo, jei tai yra reikalinga, tiksliname darbų sąmatą. Pvz., jei į sąmatą buvo įtraukta teleskopinio krautuvo nuoma, bet po faktinio įvertinimo sužinome, kad langai į objektą bus atgabenti vilkiku su „fiskaru“, privažiavimas yra pakankamai geras ir „fiskaro“ pagalba langai gali būti sukelti į angas, teleskopinio krautuvo nuomą iš sąmatos pašaliname.

Susiderinę sąmatą sulaukiame langų montavimo dienos, pagal sutartį atliekame darbus ir pasirašome atliktų darbų priėmimo-perdavimo aktą. Pasirašius aktą, laukiame iš kliento apmokėjimo už atliktus darbus.