Turėdami patirtį darbe su langais, esame užmezgę kontaktus ne tik su plastikinių (PVC), bet ir su medininių langų gamintojais. Klientams siūlome tik vietinių, Lietuvos gamintojų produkciją, kadangi medinių langų kokybės ir kainos santykis Lietuvoje yra tikrai puikus.

Siūlome 78mm, 92mm ar storesnių profilių medinius langus, taip pat medinius langus, kaustytus aliuminio profiliais. Bendradarbiaujame tik su gamintojais, medinius langus gaminančius iš aukščiausios kokybės medžiagų, t.y. naudojančius tik kokybišką medieną, vokiškus Roto, Siegenia ar Mako užraktus, Teknos ar Sikkens dažymo medžiagas, BUG ar Guttmann aliuminio kaustymo sistemas.

Klientams pageidaujant gauti komercinį pasiūlymą mediniams langams, prašome tiesiog elektroniniu paštu atsiųsti mums langų eksplikaciją ar ranka subraižytus langų eskizus, kuriuos turėtų būti nurodyti šie duomenys:

  1. Langų brėžiniai su jų varstymo kryptimis;
  2. Pageidaujama langų šilumos laidumo klasė (B, A, A+);
  3. Vienos ar dviejų spalvų (vienokios viduje, bet kitokios išorėje) langai;
  4. Pageidaujami stiklo paketai, jeigu klientas pageidauja ne standartinių paketų, o tarkime, paketų su saulę kontroliuojančiais, grūdintais, laminuotais, geresnes akustines savybes turinčiais ar kitokiais stiklais.

Klientų laiškus visuomet perskaitome tą pačią dieną, o komercinį pasiūlymą pageidaujamiems langams atsiunčiame greičiausiai, kaip tik galime tą padaryti. Norime pabrėžti, kad sąvoka „kaina už kvadratą“ yra labai klaidinga ir tokios kainos klientams objektyviai pasakyti yra neįmanoma. Mažų gabaritų langai yra brangesni nei analogiški didesni langai, varstomi langai yra brangesni už vitrininius langus (nevarstomus), dvivėriai langai yra brangesni už varstomus, o išėjimo į terasą sistemos yra brangesnės už, tarkime dvivėres balkono duris. Dažniausiai kliento projekte bus numatyti įvairiausi langai, t.y. nuo vitrinų iki dvivėrių langų, todėl kaina kiekvienam projektui yra individuali.

Kiekvieną gautą užklausą vertiname individualiai. Klientui atsiuntus ne tik langų eksplikaciją ar brėžinius, bet ir namo planą ar vizualizaciją, galime patarti kaip už langus sumokėti mažiau, pavyzdžiui, tam tikrose vietose, kur tai yra nebūna pasirinkti nevarstomus langus vietoje varstomų, arba tik atverčiamus langus vietoje atverčiamų ir atidaromų, ar vietoje stumdomos HS portalinės sistemos pasiūlę pasirinkti tiesiog dvivėręs balkono duris arba Patio (PSK) sistemą, jeigu, tarkime, gabaritas yra per mažas ir stumdomos HS portalinės sistemos pasirinkimas konkrečioje vietoje būtų neracionalus. Taip pat, neretai patariame klientui tam tikrų langų atsisakyti arba pakeisti jų dizainą. Neretai langai yra projektuojami tokie, kad būtų gražūs, kad turėtų kuo daugiau stiklo ir būtų galima išgauti kuo geresnius panoraminius vaizdus. Tačiau taip pat neretai tokie langai tampa per dideli arba per platūs tinkamam funkcionavimui ir ateityje neišvengiamai taps problemų židiniais. Turėdami reikiamas žinias, probleminius langus lengvai identifikuojame ir patariame klientui rinktis alternatyvas, kurios puikiai funkcionuos ir nekels rūpesčių ateityje.

Gaminių pristatymą organizuojame į mūsų sandėlį iš kurio jie keliauja į kliento statomą objektą, arba tiesiai į statybvietę. Gaminius sumontuojame ir prisiimame  atsakymobę tiek už atliktus darbus, tiek už pačius medinius gaminius. Klientui tai yra patogu, kadangi jis gali gauti viską iš vienų rankų ir nereikia dairytis per kelias įmones.