Keičiame skilusius, pasenusius, ar tiesiog šaltus stiklo paketus į naujus, šiltesnius ar tokius pačius paketus visoje Lietuvoje.

Senai, ypatingai iki 2010 m., gamintuose languose stiklo paketai buvo gaminami aliumininiais rėmeliais, kurie yra žymiai laidesni šilumai, nei stiklo paketai su šiltais plastikiniais TGI rėmeliais. Taip pat, neretai tokie stiklo paketai neturi stiklo dengto selektyvia danga. Klientams turintiems senesnius plastikinius ar medinius langus, kurie yra pakankamai geros būklės ir kurių keisti naujais neapsimoka, siūlome sumažinti langų šilumos laidumumą, t.y. paprastai kalbant, tiesiog pasigerinti šilumines langų savybes tiesiog pakeičiant stiklo paketus naujais, galimai storesniais paketais (įmanoma turint medinius langus) su šiltu plastikiniu TGI termorėmeliu ir stiklais, dengtais selektyvia danga.

Priklausomai nuo esamo paketo storio, pvz. 32mm dviejų stiklų paketas, paketas gali būti pakeistas tokio pat storio trijų stiklų paketu su šiltu TGI termorėmeliu ir dviem stiklais, dengtais selektyvia danga, arba tokiu pat dviejų stiklų paketu su termorėmeliu ir vienu stiklu, dengtu selektyvia danga. Klientams turint medinius 78mm profilio langus su, pvz. 24mm storio dviejų stiklų paketais, yra įmanoma tokius paketus pakeisti šiuolaikiškais ir šiltais 40mm storio trijų stiklų paketais su šiltu TGI rėmeliu bei dviem selektyviais stiklais, pagaminant tokiems langams naujas, siauresnes stiklajuostes. Nekeičiant stiklajuosčių, yra įmanoma pakeisti esamą paketą analogišku, turinčiu šiltą TGI rėmelį, bet tuomet šiluminės lango savybės nebūtų pagerintos taip ženkliai, kaip keičiant paketą storesniu.

Neretai nutiks taip, kad senai pagamintuose languose tarp stiklo paketo ir staktos ar varčios rėmo bus paliktas tarpas oro cirkuliacijai. Tai yra šalčiui laidi vieta, išleidžianti nemažą šilumos dalį. Paketų keitimo metu, šią vietą užsandariname taip užtikrindami, kad langas bus dar šiltesnis.

Stiklo paketų keitimas, tai pakankamai nebrangus ir pakankamai efektyvus būdas pagerinti šilumines namo savybes bei sutaupyti pinigų, šaltuoju sezonu išleidžiamų šildymui. Visgi siekiant maksimalaus efektyvumo, reikėtų užtikrinti, kad tvarkingi yra ir kiti dalykai, pvz. langai yra tinkamai ir sandariai sureguliuoti, langų tarpinės yra lanksčios ir nepasenusios, langai yra tinkamai sumontuoti.