Žemiau yra pateikiamos preliminarios mūsų teikiamų paslaugų kainos. Norime informuoti, kad tiksli kaina kiekvienam projektui yra nustatoma individualiai ir susidomėjusius potencialius klientus tikrai raginame atsiųsti mums kuo tikslesnę medžiagą detaliam įvertinimui.

Duomenų objekte „nuėmimas“, tikslių langų gabaritinių duomenų nustatymas – 100-300 EUR (priklausomai nuo projekto sudėtingumo).

Langų montavimas:

  1. Langų montavimas į paruoštą montuoti angą, užpučiant langą montavimo putomis, suklijuojant vidaus ir lauko hidroizoliacines juostas – 30 EUR/m2.
  2. Langų montavimas išnešant langą į termoizoliacinį (apšiltinimo sluoksnį) ant montavimo konsolių – 30-35 EUR/m2.
  3. Senų langų demontavimas – 15-20 EUR/m2.

Hidroizoliacinė juosta (vidinė ar išorinė) – 1.50 EUR/m.

Termoprofilių sistemų (Klima Konform, Neotherm, Triotherm, illbruck ar kt.), medinio karkaso ar „karkaso“ iš kliento apšiltinamosios medžiagos montavimo darbai – 7 EUR/m2.

Termoprofilių sistemos (Klima Konform, Neotherm, Triotherm, illbruck ar kt.), medinio karkaso ar „karkaso“ iš kliento apšiltinamosios medžiagos – kainos priklauso nuo pasirinktos medžiagos, sistemos gamintojo, sistemos pločio.

Montavimo konsolės:

  1. L formos metalinės montavimo konsolės standartiniam langų išnešimui už mūro – 1.80 EUR/vnt.
  2. Nestandartinių montavimo konsolių, priklausomai nuo jų poreikio objekte, kainos klientui pateikiamos sąmatos sudarymo metu.

Stiklo paketų keitimas – 40 EUR/m2.

Naujų stiklajuosčių gamyba (dažyta pagal individualų poreikį) – 6 EUR/m.

Langų reguliavimas – 3-5 EUR/vnt.

Darbai visuose Lietuvos miestuose, išskyrus Vilnių ir Kauną, yra atliekami už papildomą atvykimo mokestį.