Kaip atskirą paslaugą siūlome objekto duomenų „surinkimą“. Atvykę į objektą tiksliai išmatuojame kiekvieną angą ir angų duomenis arba tikslius ir galutinius gaminių matmenis pateikiame Jūsų langų gamintojui.

Prieš suteikdami šią paslaugą atliekame pirminį medžiagos, t.y. langų eksplikacijos ir fasadinių brėžinių įvertinimą. Tuomet pateikiame klientui komercinį pasiūlymą ir, jeigu klientui tinkamas komercinis pasiūlymas, pasirašome paslaugos suteikimo sutartį.

Visas šis procesas (objekto duomenų „surinkimas“) yra smulkiai dokumentuojamas, o galutinis rezultatas yra tvirtinamas kliento parašu. Taip yra todėl, kad mums „surinkus“ visus objekto duomenis vistiek lieka pakankamai daug nuo kliento priklausančių aspektų, kurie lemia, ar galutiniai gaminių gabaritiniai matmenys bus teisingi, pvz. galutinis grindų objekte lygis, galutiniai angų matmenys. Jeigu mums nustačius galutinius gaminių matmenis, klientas savavališkai pakeis angų dydžius, arba pasirodys, kad grindų lygis pakito bent 30mm, mūsų pamatuoti ir gamintojo pagaminti gaminiai objekte gali netikti.

Taigi mes prisiimame atsakomybę už tikslų objekto duomenų „surinkimą“ ir galutinių gaminių gabaritinių matmenų nustatymą, bet klientas įsipareigoja ir savo parašu patvirtina, kad etape nuo duomenų pateikimo langų gamintojui iki langų gamybos objekto duomenys išliks tokie, kaip sutarta.